logo Krásná a zdravá

Časopis o všem, co zajímá moderní ženu

Veronika Kašáková: “Zkušenost není to, co člověka potká. Zkušenost je to, co s tím člověk udělá!”

Své dětství strávila v dětském domově. I přes nepřízeň osudu si šla tvrdě za svým snem a v roce 2014 to dotáhla až na finalistku České Miss. Loni vydala autobiografickou knihu a letos založila nadační fond, který se věnuje problematice dětí vyrůstajících bez vlastní rodiny. Řeč je o krásné modelce Veronice Kašákové, která nám přiblížila svou minulost a zároveň prozradila své plány, které se mají teprve odehrát.

Petra Svoboda

Moderuje televizní noviny, sem tam si odskočí na focení, nedávno si zahrála jednu z klíčových rolí v novém českém filmu a ještě k tomu je šťastnou maminkou pětileté dcerky Ráchel. Zeptali jsme se proto půvabné Petry Svobody, jak to všechno vlastně zvládá.

Jitka Boho: Hudba je pro mě neodmyslitelnou součástí života

Okouzlující zpěvačka Jitka Boho se rozpovídala o módě, hudbě i mateřství. Prozradila nám ale i to, jak se s manželem poznali a kdy plánují další miminko.

Petra Řehořková: Nejsem sova, jsem ranní ptáče

Petra Řehořková, majitelka Kliniky estetické medicíny Petra Clinic je neustále v jednom kole. Aktivně se věnuje wellness koučingu, neustále se vzdělává v oblastech zdravého životního stylu a pravidelně přednáší na světoznámých konferencích. Je s podivem, že při tom všem ještě stíhá vychovávat tři syny a rozmazlovat svého manžela.

Ve správnou dobu na správném místě

Talentovaná zpěvačka a herečka toho už ve svých dvaadvaceti letech stihla poměrně dost. Zpívá a tančí v několika muzikálech, hraje v divadle, střihla si roli v televizním seriálu a ještě si vždy najde čas na své milované knížky.